Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Výnimočná fotografická výstava v Bratislave

Do konca januára máte možnosť vidieť v Bratislave jedinečnú výstavu fotografií, známeho českého fotografa Jindřicha Štreita.

Výsledky fotografickej súťaže National Geographic 2012

Pozrite si najlepšie fotky minulého roka podľa National Geographoc.

Charitatívna dražba fotografií

Fotografie od Andreja Bána, Alana Hyžu, Borisa Németha, či Jána Šibíka môžu už na Vianoce visieť aj na vašej stene, alebo potešiť milovníka fotografie vo vašej rodine. Stačí ak sa zapojíte do internetovej aukcie s názvom “Fotografi Ľuďom”.

Vianočný balíček od AKF a ZONER

Vianočný balíček od AKF a ZONER

Vianočný balíček od AKF a ZONER

 

Akadémia Kreatívnej Fotografie spojila sily so Zonerom, aby spoločne ponúkli zaujímavý vianočný fotografický balíček - obsahuje softvér Zoner Photo Studio 15, kurz AKF Zoner a knihu.

Štedré a veselé Vianoce s AKF - kúp jeden kurz a druhý máš za polovicu!

Štedré a veselé Vianoce s AKF - kúp jeden kurz a druhý máš za polovicu!

V Akadémii Kreatívnej fotografie pre Vás máme pripravený štedrý vianočný darček už teraz v novembri:  

Vyberte si u nás akékoľvek DVA KURZY a ten lacnejší Vám dáme ZA POLOVICU!

Jesenné konzultácie portfólií

Jesenné konzultácie portfólií

Mali ste fotografické leto? Máte disk plný super záberov, ale neviete, čo s nimi? Príďte sa s nimi pochváliť do AKF a vypočuť si, čo si o nich myslia naši lektori! A to celkom, celkom zadarmo a ešte aj čajík dostanete grátis :)

NOVINKA - Fotografické vychádzky po Bratislave

NOVINKA - Fotografické vychádzky po Bratislave

Poďte sa s nami poprechádzať po Bratislave a spojte vzdelávanie, fotenie a získavanie nových informácií! Od novembra budeme pravidelne v spolupráci s CK Liber organizovať fotografické prechádzky tými najzaujímavejšími zákutiami Bratislavy v spoločnosti dvoch naslovo vzatých odborníkov - kvalifikovaného sprievodcu CK Liber a fotografického lektora AKF. Vydajte sa s nami na lov po tých najlepších fotkách - za bezkonkurenčnú cenu 8 Eur/osobu.

AKF v Profite

AKF v Profite

Zastavil sa u nás redaktor z Profitu a takto pekne napísal do novín o AKF:

http://profit.etrend.sk/teleworking/ako-sa-budi-driemajuci-talent.html

PROMO KURZ MESIACA - Výber fototechniky

PROMO KURZ MESIACA - Výber fototechniky

Ako si vybrať zo širokej ponuky kurzov  AKF? Jednoducho!- Absolvujte úplne všetky. 

Vďaka novej akcii Promo Kurz Mesiaca budete môcť absolvovať v rámci daného mesiaca vždy jeden vybraný kurz za zvýhodnenú akciovú cenu. Nenechajte už viac za seba rozhodovať svoju peňaženku ale dovoľte si absolvovať presne tie kurzy, ktoré Vás skutočne zaujímajú.

Detský fotokrúžok

Detský fotografický krúžok

Oko detského fotografa je mnohokrát pozornejšie ako to Vaše. Deti s radosťou fotografujú všetko okolo seba a tešia sa z každého jedného podareného snímku viac ako ktokoľvek iný. Podporte v nich driemajúci talent. Doprajte im možnosť získať kvalitné základy fotografovania na ktorých budú môcť v budúcnosti bez problémov stavať. Náš detský fotografický krúžok otvára svoje brány v utorok, 10. februára 2015.