Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Piate otvorené konzultácie AKF už 5.6.2012

Piate otvorené konzultácie AKF už 5.6.2012

V očiach Vašich priateľov a rodiny ste nesmierne talentovaný, šikovný...prosto ten najlepší fotograf! Čo na to však hovoria naozajstní fotografickí profesionáli? Prineste svoju tvorbu na otvorené konzultácie fotografických portfólií pre verejnosť a vypočujte si bezplatne názor skúsených fotografov a lektorov AKF. 

Absolútna novinka : KURZ MESIACA JÚN

Absolútna novinka : KURZ MESIACA JÚN

Ako si vybrať zo širokej ponuky kurzov  AKF? Jednoducho!- Absolvujte úplne všetky. 

Vďaka novej akcii Promo Kurz Mesiaca budete môcť absolvovať v rámci daného mesiaca vždy jeden vybraný kurz za zvýhodnenú akciovú cenu. Nenechajte už viac za seba rozhodovať svoju peňaženku ale dovoľte si absolvovať presne tie kurzy, ktoré Vás skutočne zaujímajú.

letný detský foto tábor AKF

Letný fotografický tábor pre malých a mladých fotografov

Aj vaše deti baví fotoaparát? Keď ho vezmú do rúk prestáva existovať okolitý svet? Na poodhalenie krásy umeleckej fotografie nie je nikdy príliš skoro! Vaše deti sa môžu zabávať aj bez televízora a počítačových hier.

Najbližší termín: 12. alebo 26. júl ale aj 23. august 2021
Štartujeme ďalšiu fotografickú súťaž s AKF

Štartujeme ďalšiu fotografickú súťaž s AKF

Konečne je tu nová téma obľúbenej foto súťaže, ktorou sa AKF bude opäť snažiť poštekliť Vašu kreativitu a dať Vám priestor prezentovať svoje najlepšie fotografie pred tisíckami ľudí a zároveň získať zaujímavé ceny.

Pribudlo ďalšie veľké meno v lektorských radoch AKF: Martin Vrabko

Pribudlo ďalšie veľké meno v lektorských radoch AKF: Martin Vrabko

Sme veľmi radi, že sa lektorský tím AKF opäť rozširuje, tentokrát o jedného z najznámejších slovenských fotografov - Martina Vrabka. Fotografii sa začal venovať ako 24 ročný, venuje sa predovšetkým portrétnej a reklamnej fotografi. Získal množstvo ocenení v zahraničí - medzi najvýznamnejšie patria ocenenia Mater QEP aIPC Professional Photographer Leadership.

Víkend v ateliéri s Martinom Vrabkom

Víkend v ateliéri s Martinom Vrabkom

Tri dni práce v ateliéri pod vedením jedného z najúspešnejších slovenských fotografov Martina Vrabka, krásne modelky, dva fotografické  "stejdže", svietenia od výmyslu sveta a obsah kurzu podľa želania účastníkov, kopa užitočných a praktických informácií, zábavy a predovšetkým skvelých fotografií! To zaváňa skvelým fotovíkendom. Tak čo, pridáte sa?

NAD ZELENÝMI LÚKAMI POD TOSKÁNSKYM NEBOM

NAD ZELENÝMI LÚKAMI POD TOSKÁNSKYM NEBOM

Farebné lúky a nad nimi harmonické kopce fotografujeme z San Quirico d´ Orcia. Úzkym uličkám v Pienze, ktorá je zapísaná v Unesco, to na fotkách fakt svedčí. A v dedinke Monticchiello, medzi kamennými stredovekými domami, zastal čas. Toskánsko je fotografický raj.

Krajinársky fotoworkshop Malá Fatra

Krajinársky fotoworkshop Malá Fatra

Nádherné scenérie, dokonalé ranné či večerné svetlo, výstup na najvyšší kopec v okolí a odtiaľ tie najlepšie zábery, fotenie nočnej oblohy a dych vyrážajúce krajinárske zábery... Ak pri čítaní týchto slov poskočilo radosťou vaše fotografické ja, máme tu pre Vás zaujímavý workshop - trojdňový krajinársky fotovýlet v Malej Fatre. Čaká Vás počas neho nabitý fotografický program pod vedením krajinárskeho fotografa Paliho Hradiského.

Súťaž AKF

Veľká fotosúťaž AKF O najzaujímavejšiu rodinnú fotografiu s cenami v hodnote viac ako 1 400 Eur!

www.akf.sk/sutaz

Všetci to poznáte... ste majiteľom fotoaparátu a pred členmi rodiny sa neopatrne vyjadríte, že vás zaujíma fotenie, stávate sa ihneď rodinným fotografom číslo jeden. Oslavy, stretnutia alebo iba obyčajné rodinné momenty - mozog a príbuzní okamžite velia - fotiť! Je to aj váš prípad? Tak potom určite máte v zásobe kopu zaujímavých, vtipných a kreatívnych rodinných fotografií. A práve vďaka nim teraz môžete nielen prezentovať svoje fotografické umenie a schopnosť zachytiť rozhodujúci moment pred širokou fotografickou verejnosťou, ale predovšetkým vyhrať zaujímavé ceny.

Intenzívny fotovíkend - práca v ateliéri, klasický a kreatívny portrét v ateliéri

Intenzívny fotovíkend - práca v ateliéri, klasický a kreatívny portrét v ateliéri

Chcete sa naučiť maximum o fotení ľudí v ateliéri a to v priebehu jedného víkendu? AKF Vám takúto skvelú možnosť ponúka. Zažite s nami intenzívny fotovíkend zameraný na prácu v ateliéri, portrét v ateliéri a glamour. Do sýtosti sa vyšantíte v ateliéri, získate množstvo užitočných rád a informácií od naslovovzatého profesionálneho fotografa a okrem relevantej spätnej väzby si z AKF odnesiete nožstvo krásnych fotografií do Vášho portfólia. Tak čo, idete do toho s nami?