Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Novinky

Výber fototechniky

Výber fototechniky

Chceli by ste kúpiť fotoaparát, objektív, blesk, alebo iné príslušenstvo, len nie ste si istý, čo si vybrať? Náš seminár vám pomôže zorientovať sa v neprebernom množstve fototechniky na trhu, aby ste si za svoje peniaze dostali to, čo bude pre vás najužitočnejšie.

Kreatívna práca a hry so svetlom

Kreatívna práca a hry so svetlom

Pozývame vás do magického sveta! Nazrite s nami do ríše kúzelných fotografických obrazov, ktoré sú na hony vzdialené od konvečných, každodenných a bežne videných fotografií. Naučíte sa princípom ako kreslí svetlo na snímač fotoaparátu, ako to využiť netradičným spôsobom a vyskúšate si tvorbu originálnych vizuálnych kreácií. 

Vítame v našom tíme novú lektorku - Zuzanu Halánovú

Vítame v našom tíme novú lektorku - Zuzanu Halánovú

Tešíme sa, že sa tím našich lektorov rozšíril o ďalšieho člena - fotografku Zuzanu Halánovú.

NOVÁ TÉMA FOTOSÚŤAŽE: FARBY

NOVÁ TÉMA FOTOSÚŤAŽE: FARBY

Ďalšia téma obľúbenej fotografickej súťaže pre priaznivcov AKF je tu. Počasie je ku všetkým fotografom zasa extrémne priaznivé a príroda nám nadelila aj tento rok krásne jesenné svetlo a farby. Aj pre to je ďalšou témou: FARBY

Vyhlásenie výsledkov súťaže LETO S AKF

Vyhlásenie výsledkov súťaže LETO S AKF

Do súťaže sa mohol zapojiť každý kto nám zaslal fotografie s letnou tématikou. Prijali sme ich od Vás takmer sto päťdesiat fotografií a týmto by sme všetkým radi poďakovali za Vašu účasť. „Likami“ ste rozhodne nešetrili. Víťazka ich získala pre svoju fotografiu fantastických 219 zdvihnutých palcov! Stupienky víťazov patria nasledujúcim fotografom a ich výtvorom:

Intenzívny fotovíkend- zrkadlovka, kompozícia, portrét

Intenzívny fotovíkend - práca s fotoaparátom, kompozícia, portrét

Každá minúta je pre Vás drahocenná a túžite čo najrýchlejšie zvládnuť základy, aby ste čo najskôr mohli realizovať svoje fotografické predstavy? Potrebujete rýchle, zrozumiteľné a hutné informácie o tom, čo, kedy a ako urobiť pre perfektný záber? AKF pripravila pre všetkých začínajúcich fotografov intenzívny fotovíkend, počas ktorého získajú kvalitné fotografické základy.

FOTOVÝLET: Jesenná Južná Morava

FOTOVÝLET: Jesenná Južná Morava - krajina a architektúra

Jesenná južná Morava - lákavá kombinácia pre milovníkov krajinárskej fotografie. Poďte s nami na víkendový fotovýlet a zachyťte čaro jesennej krajiny posiatej vinohradmi. Súčasťou výletu je aj návšteva moderného vinárskeho domu Sonberk, kde si vyskúšate fotografovanie architektúry a interiéru.