Blog


Visegrad Fund
AKF na Foto Slovakia 2012!

AKF na Foto Slovakia 2012!

Už po štvrtýkrát sa v tomto roku uskutoční najväčšia výstava fototechniky a príslušenstva FOTO SLOVAKIA 2012. Bude sa konať v dňoch 6. a 7. októbra 2012 v reprezentatívnych priestoroch hotela Crowne Plaza, pričom Akadémia Kreatívnej Fotografie samozrejme nebude chýbať!

Už tradične Vás na tejto výstave čaká pestrý program v podobe prednášok, workshopov, prezentácií techniky, konzultácií portfólií a mnohého iného. Aj AKF si pre návštevníkov pripravilo zaujímavú ponuku:

v sobotu, 6.10. o 10:45 bude naša lektorka Zuzka Vajdová rozprávať v prednáškovej sále Paris o analógovej fotografii. V rovnaký čas, ale o deň neskôr - v nedeľu 7.10. sa môžete prísť mrknúť na Kritické okienko live - teda rozbor fotografií prinesených návštevníkmi, ktoré bude viesť lektorka Katka Jesná.

V sobotu aj v nedeľu Vám budú k dispozícii lektori AKF na portfolio review, a počas celého trvania Foto Slovakie Vás radi privítame v našom stánku, kde môžete dostať všetky informácie o našej škole, získať zľavové poukazy na naše kurzy.  A pokiaľ ste dobrí v hádzaní šípok, môžete si vyhádzať zľavu na kurz vo výške až 180 Eur!

Tešíme sa na Vás na Foto Slovakia 2012!

Viac info o podujatí nájdete tu: http://www.fotoslovakia.sk/