Blog


Visegrad Fund
Fotosúťaž

Fotosúťaž - téma Biela na bielej predĺžená! Fotografie posielajte do konca januára.

Kreativita je vo fotografii jednou z najdôležitejších vecí, a preto aj my chceme podnecovať vašu tvorivosť a chuť dívať sa cez hľadáčik a stláčať spúšť, znova a znova, až kým nebudete s výsledkom spokojní. Preto sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Každý mesiac vypíšme súťaž na jednu fotografickú tému a budeme čakať, akými krásnymi fotografiami nás prekvapíte. Fotografie budú hodnotiť naši lektori a tri najlepšie fotografie alebo fotografické série budú ocenené poukážkami Akadémie kreatívnej fotografie:

1. miesto: Poukážka AKF v hodnote €60

2. miesto: Poukážka AKF v hodnote €30

3. miesto: Poukážka AKF v hodnote €20.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky alebo ju niekomu darovať. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná aj na našej webovej stránke a tiež vám dáme priestor na našom Facebookovom profile. Preto neváhajte, fotografujte a posielajte!

A keďže sa ukázalo, že Vianoce zamestnali aj fotografov a na fotenie ostávalo menej času, predlžujeme možnosť zaslať fotografie na tému

Biela na bielej

až do konca januára!

Fotografie, ktoré do súťaže pošlete by nemali byť staršie, ako jeden rok. Keďže chceme dať šancu predovšetkým amatérskym fotografom, fotografie profesionálnych fotografov sú zo súťaže vopred vylúčené. Na adresu sutaz@akf.sk pošlite maximálne štyri fotografie s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) a Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 31.1.2011. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF. V prvý januárový týždeň vyhlásime tému na mesiac január.

Držíme vám palce a prajeme veľa krásneho fotografického svetla!

Vaša AKF