Blog


Visegrad Fund
leto fotosutaz

Ďalšie kolo fotosúťaže: LETO

Téma ďalšieho kola fotosúťaže: LETO

Pošlite nám Vašu letnú fotku a vyhrajte poukazy na kurzy AKF!

Keďže je čas kúpania sa, dovoleniek a letných festivalov, téma ďalšieho kola fotosúťaže bude jednoduchá a fotograficky veľmi široká:

LETO

Môžete nám teda posielať fotografie s akoukoľvek letnou tématikou... Fotografie budete hodnotiť predovšetkým Vy a to prostredníctvom našej Facebook fanúšikovskej stránky, kde môžete pridávať "lajky" ku všetkým fotografiám, ktoré sa Vám páčia. Udelíme aj špeciálnu cenu lektorov.

Autori troch fotografií s najväčším počtom označení "páči sa mi" získajú poukážku na kurzy AKF v hodnote €40,  €30 a  € 20.

Autor najlepšej fotografie podľa lektorov AKF získa poukážku na kurzy AKF v hodnote €40.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná nielen na našom facebookovom profile, aj na našej webovej stránke.

Na adresu sutaz@akf.sk pošlite maximálne dve fotografie s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) a Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 15.9.2011. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF.

Prajeme veľa krásneho fotografického svetla a letnej pohody!

Vaša AKF