Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Fotosúťaž - nová téma na december

Fotosúťaž - nová téma na december

Kreativita je vo fotografii jednou z najdôležitejších vecí, a preto aj my chceme podnecovať vašu tvorivosť a chuť dívať sa cez hľadáčik a stláčať spúšť, znova a znova, až kým nebudete s výsledkom spokojní. Preto sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Každý mesiac vypíšme súťaž na jednu fotografickú tému a budeme čakať, akými krásnymi fotografiami nás prekvapíte. Fotografie budú hodnotiť naši lektori a tri najlepšie fotografie alebo fotografické série budú ocenené poukážkami Akadémie kreatívnej fotografie:

1. miesto: Poukážka AKF v hodnote €60

2. miesto: Poukážka AKF v hodnote €30

3. miesto: Poukážka AKF v hodnote €20.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky, môžete si zaň prenajať náš ateliér alebo poukážku niekomu darovať. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná aj na našej webovej stránke a tiež vám dáme priestor na našom Facebookovom profile. Preto neváhajte, fotografujte a posielajte!

!!! Nová téma na mesiac December !!!

Biela na bielej

Fotografie, ktoré do súťaže pošlete by nemali byť staršie, ako jeden rok. Keďže chceme dať šancu predovšetkým amatérskym fotografom, fotografie profesionálnych fotografov sú zo súťaže vopred vylúčené. Maximálne štyri fotografie s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) s popisom: názov fotografie, autor, použitá technika posielajte na adresu sutaz@akf.sk. Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 31.12.2010. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF. V prvý januárový týždeň vyhlásime tému na mesiac január.

Držíme vám palce a prajeme veľa krásneho fotografického svetla!

Vaša AKF