Blog


Visegrad Fund
Protiklady

Fotosúťaž - téma na február a marec

Téma na február:

PROTIKLADY

Kreativita je vo fotografii jednou z najdôležitejších vecí, a preto aj my chceme podnecovať vašu tvorivosť a chuť dívať sa cez hľadáčik a stláčať spúšť, znova a znova, až kým nebudete s výsledkom spokojní. Preto sme pre vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Každý mesiac vypíšme súťaž na jednu fotografickú tému a budeme čakať, akými krásnymi fotografiami nás prekvapíte. Tento mesiac pridávame aj jednu zmenu - fotografie už nebudú hodnotiť iba lektori, ale aj vy, a to prostredníctvom našej Facebook fanúšikovskej stránky. Udelíme teda dve ceny - Cenu poroty a Cenu Divákov.

Tri najlepšie fotografie vybrané lektormi získajú poukážku na kurzy AKF v hodnote €50,  €30 a  € 20.

Fotografia s najväčším počtom označení "páči sa mi" na Facebooku - získa poukážku na kurzy AKF v hodnote €20.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná aj na našej webovej stránke a tiež vám dáme priestor na našom Facebookovom profile. Preto neváhajte, fotografujte a posielajte!Aj vďaka nerozhodnému počasiu téma na február znie: 

Protiklady

Fotografie, ktoré do súťaže pošlete by nemali byť staršie, ako jeden rok. Keďže chceme dať šancu predovšetkým amatérskym fotografom, fotografie profesionálnych fotografov sú zo súťaže vopred vylúčené. Na adresu sutaz@akf.sk pošlite maximálne štyri fotografie s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) a Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 31.3.2011. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF. V prvý aprílový týždeň vyhlásime tému na mesiace apríl a máj.Výhru v súťaži je možné uplatniť si do konca roka 2011. Výhru nie je možné uplatniť si na Zvýhodnený balíček kurzov ani kombinovať s inými zľavami.

Držíme vám palce a prajeme veľa krásneho fotografického svetla!

Vaša AKF