Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
NOVÉ TERMÍNY dlhodobých škôl AKF

NOVÉ TERMÍNY dlhodobých škôl AKF

Už je Vám z leta príliš horúco a radi by ste sa prehupli do chladnejšieho septembra? Ak sa naň už teraz tešíte, my Vám pridáme ďalší dôvod na radosť. AKF totiž otvára v septembri brány všetkých svojich dlhodobých škôl.

Tak poďte späť do školy s AKF!

Vaše letné fotky nie sú úplne také, ako by ste chceli a vy stále rozmýšľate, čo robiť so svojim fotoaparátom? Máme pre vás návod na rýchle zlepšenie - už v septembri vás radi privítame v radoch svojich študentov - nezaleží, či ste pokročilý alebo začiatočník, či máte čas večer, cez víkend alebo maximálne dopoludnia - naše dlhodobé školy sú naozaj komplexné a ponúkajú všetko, čo na svojej ceste za lepšou fotkou môžete potrebovať.

Večerná škola fotografie

Poďte sa s nami stretávať dvakrát do týždňa. AKF sa pre Vás stane novým domovom, tak, ako pre všetkých doterajších študentov Večernej školy. Pravidelné stretnutia vždy v utorok a vo štvrtok vás poženú vpred dosiaľ nepoznaným tempom. Tak neváhajte, ďalšia Večerná škola fotografie sa začína už 18. septembra 2012.

Víkendová škola fotografie

Ste počas týždňa zaneprázdnení tak, že na Večernú školu nemôžete ani pomyslieť? Nevadí, v AKF máme otvorené aj cez víkend. Poďte sa vzdelávať a učiť nové veci každý druhý víkend počas troch mesiacov na Víkendovej škole fotografie, jej program je nabitý a naši lektori sa už nemôžu dočkať, kedy vás to všetko naučia. Víkendová škola fotografie sa začína už 15. septembra 2012. 

Dopoludňajšia škola fotografie

Víkend? Večer? Nehrozí? Nevadí, aj pre Vás máme niečo! Dopoludňajšia škola fotografie v trvaní 18 týždňov - stretnutia každú stredu dopoludnia. Škola je určená nielen pre mamičky, ale pokiaľ potrebujete svoje ratolesti niekomu zveriť, máme pre Vás riešenie - kým sa Vy budete vzdelávať vo fotografii, o Vaše dieťa sa postará naša opatrovateľka. Všetko je teda vyriešené, stačí sa už iba prihlásiť - Dopoludňajšia škola fotografie sa začína už 19. septembra 2012

Škola fotografie pre pokročilých

Základy už poznáte, viete foťák nastaviť, orientujete sa v ateliéri,nafotíte pekný portrét, ale chceli by ste vedieť viac? Zamerať sa viac na tvorbu než na techniku? Vypilovať svoj štýl a získať nové fotky do portfólia? Pre Vás tu máme Školu fotografie pre pokročilých - každý druhý víkend počas troch mesiacov budete v kolektíve pokročilých fotografov s lektormi pracovať na tom, aby sa aj z Vás stal profík - Škola fotografie pre pokročilých sa začína 22. septembra 2012

Tak neváhajte a poďte späť do školy s AKF!