Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
POZOR POZOR!!! Fotografická súťaž!!!

POZOR POZOR!!! Fotografická súťaž!!!

Kreativita je vo fotografii jednou z najdôležitejších vecí, a preto aj my chceme podnecovať Vašu tvorivosť a chuť dívať sa cez hľadáčik a stláčať spúšť, znova a znova, až kým nebudete s výsledkom spokojní. Preto sme pre Vás pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Každý mesiac vypíšeme súťaž na jednu fotografickú tému a budeme čakať, akými krásnymi fotografiami nás prekvapíte. Fotografie budú hodnotiť naši lektori a tri najlepšie fotografie alebo fotografické série budú ocenené poukážkami Akadémie kreatívnej fotografie:

1. miesto: Poukážka AKF v hodnote €60

2. miesto: Poukážka AKF v hodnote €30

3. miesto: Poukážka AKF v hodnote €20.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky, môžete si zaň prenajať náš ateliér alebo poukážku niekomu darovať. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná aj na našej webovej stránke a tiež Vám dáme priestor na našom Facebookovom profile. Preto neváhajte, fotografujte a posielajte!

A keďže fotografia je maľovanie svetlom, prvá téma na mesiac november znie:

Hľadanie strateného svetla

Fotografie, ktoré do súťaže pošlete, by nemali byť staršie ako jeden rok. Keďže chceme dať šancu predovšetkým amatérskym fotografom, fotografie profesionálnych fotografov sú zo súťaže vopred vylúčené. Fotografie s veľkosťou do 2000 pixelov (dlhšia strana) s popisom: názov fotografie, autor, použitá technika posielajte na adresu sutaz@akf.sk. Fotografie posielajte najneskôr do 30.11.2010. V posledný novembrový týždeň vyhlásime tému na mesiac december.

Držíme Vám palce a prajeme veľa krásneho fotografického svetla!

Vaša AKF