Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Presťahovali sme sa! AKF na novej adrese.

Presťahovali sme sa! AKF na novej adrese.

Chceme vám neustále prinášať lepšie a kvalitnejšie služby, a preto vám veľkou radosťou oznamujeme, že od prvého júna nás nájdete v nových, väčších, ešte príjemnejších a dostupnejších priestoroch, ktoré ešte voňajú novotou a tešia sa na prvých návštevníkov. Odteraz nájdete Akadémiu Kreatívnej Fotografie na Opavskej ulici č. 26/A na bratislavských Kramároch.

Milí študenti a priatelia Akadémie Kreatívnej Fotografie,

už takmer tri roky sa vám snažíme poskytovať tie najkvalitnejšie fotografické kurzy pre všetkých milovníkov fotografie, pre všetky vekové skupiny, pre začiatočníkov ako aj pokročilých fotografov. Záleží nám na tom, aby ste u nás mali nielen priestor na rozvíjanie vašej tvorivosti, ale aby pre vás AKF bola aj miestom na relax, zábavu, či príjemné stretávanie sa so zaujímavými ľuďmi. Chceme vám neustále prinášať lepšie a kvalitnejšie služby, a preto vám veľkou radosťou oznamujeme, že od prvého júna nás nájdete v nových, väčších, ešte príjemnejších a dostupnejších priestoroch, ktoré ešte voňajú novotou a tešia sa na prvých návštevníkov. Odteraz nájdete Akadémiu Kreatívnej Fotografie na Opavskej ulici č. 26/A na bratislavských Kramároch (budova, v ktorej sídli aj balneocentrum Tomesa). Čakajú na Vás priestory na ploche takmer tristo metrov štvorcových, v ktorých nájdete dva samostatné ateliéry - jeden s rozlohou 70 m2 s panoramatickým výhľadom na Horský park, druhý s rozlohou 40 m2, dve ďalšie učebne, príjemné spoločné priestory a samostatnú kuchynku. A, prirodzene, skvelú atmosféru, na akú ste v AKF už zvyknutí!

Ako sa k nám dostanete? Informácie o našej polohe získate tu

 

Zároveň by sme radi oznámili, že k Akadémii Kreatívnej Fotografie príbúda ďalšie vzelávaco-sebarozvojové centrum Openmind, ktoré pre vás pripravuje množstvo zážitkových, vzdelávacích, umeleckých, sebapoznávacích a sebarozvojových kurzov. Viac informácií nájdete na stránke www.openmind.sk.

 

stahovanie_small