Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
SUPER PONUKA PRE VŠETKÝCH JEŽIŠKOV

SUPER PONUKA PRE VŠETKÝCH JEŽIŠKOV

Milý Ježiško,

dostali sme informáciu, že Tvoji blízki celý rok nielen poslúchali, ale boli jednoducho perfektní. Vieme aj to, že im chceš urobiť radosť, ale nemáš ani najmenšiu chuť behať po nákupných centrách a tlačiť sa v beznádejných radách. Voňavka a kniha sú fajn, ale Ty si Ježiško 21. storočia a preto vieš rovnako dobre ako my, že Tvoji priatelia a rodina si zaslúžia viac. Pohodlne sa preto usaď, veľký vak odlož do skrine a nechaj svoju prácu na nás. Vymysleli sme pre Teba niekoľko super nápadov na Vianočné FOTOdarčeky

 1) Vyber kurz a my Ti zašleme poukaz

Vyber kurz, ktorým si sa rozhodol niekoho potešiť a objednaj sa na termín na našej stránke www.akf.sk . Nevieš kedy by bol najvhodnejší termín? Darčekový poukaz má platnosť 9 mesiacov a tak sa môže obdarovaný prihlásiť na termín, ktorý mu bude najlepšie vyhovovať.  Vyber si kurz, vymysli krátky text venovania a zašli nám všetko spolu so svojimi fakturačnými údajmi na mail: info@akf.sk. Vianočný darčekový poukaz si môžeš vyzdvihnúť v AKF alebo Ti ho zašleme rovno do schránky.

2)Vyber finančnú čiastku a my Ti zašleme poukaz

Vyber finančnú čiastku, ako kredit na služby AKF. Poukaz bude vystavený na konkrétnu sumu, ktorú obdarovaný využije na kurzy podľa vlastného výberu. Vyber si čiastku, vymysli krátky text podľa želania a zašli nám všetko, spolu so svojimi fakturačnými údajmi, na mail:info@akf.sk. Vianočný darčekový poukaz si môžeš vyzdvihnúť v AKF alebo Ti ho zašleme rovno do schránky.

3) Využi špeciálnu zľavu pre Ježiška

Pre Ježiškov, ktorí  majú jasno v tom, čo konkrétne blízkeho poteší, sú pripravené zvýhodnené Vianočné balíčky. Týkajú sa akýchkoľvek kurzov z našej ponuky! Zaplatíš iba za jeden kurz a každý ďalší dostaneš od nás so zľavou až 30€!

Pri zakúpení dvoch kurzov - získaš zľavu 30€

Pri zakúpení troch kurzov - získaš zľavu 60€

Pri zakúpení štyroch kurzov - získaš zľavu 90€

Počet kurzov nie je obmedzený.

Stačí ak pri objednávaní kurzov dáš do poznámky v prihláške heslo Vianoce s AKF.

Neváhaj a objednaj darčeky ešte dnes.

S úctou a prianím štedrých Vianoc,

Tvoja AKF

vianoce