Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Štartujeme ďalšiu fotografickú súťaž s AKF

Štartujeme ďalšiu fotografickú súťaž s AKF

Konečne je tu nová téma obľúbenej foto súťaže, ktorou sa AKF bude opäť snažiť poštekliť Vašu kreativitu a dať Vám priestor prezentovať svoje najlepšie fotografie pred tisíckami ľudí a zároveň získať zaujímavé ceny.

Stupne na teplomeroch sa rozbehli neúprosným tempom a AKF dúfa, že Vás krásne slnečné dni budú motivovať, aby ste sa aj vy rozbehli na lov nových fotografických kúskov.

Téma na nasledujúce dva mesiace je : POHYB

Využite priestor, ktorý táto téma ponúka a vrhnite sa na jej spracovanie. Kreativitite a fantázii sa medze nekladú. Môžete posielať akékoľvek fotografie na túto tému. Zapojte sa aj vy a nebojte sa ukázať svoj osobitý pohľad na vec.

Fotografie budete hodnotiť predovšetkým Vy a to prostredníctvom našej Facebook fanúšikovskej stránky, kde môžete pridávať "lajky" ku všetkým fotografiám, ktoré sa Vám páčia. Udelíme aj špeciálnu cenu lektorov.

Autori troch fotografií s najväčším počtom označení "páči sa mi" získajú poukážku na kurzy AKF v hodnote €40,  €30 a  € 20. (poukážky sú neprenosné- vystavené budú priamo na meno výhercu.)

Autor najlepšej fotografie podľa lektorov AKF získa poukážku na kurzy AKF v hodnote €40.

Poukážky môžete využiť na akýkoľvek kurz z našej ponuky. Je to len a len na Vás! Galéria najlepších fotografií bude samozrejme uverejňovaná nielen na našom facebookovom profile, aj na našej webovej stránke.

Na adresu info@akf.sk pošlite maximálne dve fotografie s veľkosťou 2000 pixelov (dlhšia strana) a Vašu fotografiu pomenujte vo formáte: Meno_Priezvisko_Nazov.jpg Fotografie posielajte najneskôr do 1.7.2012. Zaslaním Vašich fotografií súhlasíte s ich uverejnením na stránke www.akf.sk a na našom Facebook profile, prípadne v priestoroch AKF.

Prajeme veľa krásneho fotografického svetla a letnej pohody!

Vaša AKF