Blog


Visegrad Fund
Súťaž AKF

Veľká fotosúťaž AKF O najzaujímavejšiu rodinnú fotografiu s cenami v hodnote viac ako 1 400 Eur!

www.akf.sk/sutaz

Všetci to poznáte... ste majiteľom fotoaparátu a pred členmi rodiny sa neopatrne vyjadríte, že vás zaujíma fotenie, stávate sa ihneď rodinným fotografom číslo jeden. Oslavy, stretnutia alebo iba obyčajné rodinné momenty - mozog a príbuzní okamžite velia - fotiť! Je to aj váš prípad? Tak potom určite máte v zásobe kopu zaujímavých, vtipných a kreatívnych rodinných fotografií. A práve vďaka nim teraz môžete nielen prezentovať svoje fotografické umenie a schopnosť zachytiť rozhodujúci moment pred širokou fotografickou verejnosťou, ale predovšetkým vyhrať zaujímavé ceny.

Tri ceny vyberie odborná porota zložená z lektorov Akadémie Kreatívnej Fotografie, tri ceny sú pripravené aj pre súťažiacich, ktorí získajú najviac "páči sa mi" hlasov od širokej verejnosti a ceny máme pripravené aj pre troch hlasujúcich.

Takže fotografujte, prihlasujte svoje fotky na www.akf.sk/sutaz, hlasujte za fotografie, ktoré sa vám páčia a pozvite do diváckej poroty aj vašich priateľov a známych - či už cez Facebook, Google+, Twitter či email.

Čo môžete získať?

Ceny udelené porotou:

1

1. miesto

2. miesto

  • poukaz na fotoprodukty od Fotolabu podľa vlastného výberu v hodnote 250 Eur
  • kniha z vydavateľstva Zonerpress - Dobrý fotograf může být každý

3. miesto

  • softvér ZONER Photo Studio PRO 14 od ZONER, s.r.o. v hodnote 80 Eur
  • kniha Zoner Photo Studio - upravujeme fotografie 
  • kniha z vydavateľstva Zoner Press - Naučte se fotografovat dobře

Ceny hlasujúcich - za najviac "Páči sa mi" hlasov:

1. miesto

  • poukaz na fotoprodukty od Fotolabu podľa vlastného výberu v hodnote 150 Eur

 2. miesto

  • poukaz na kurzy AKF podľa vlastného výberu v hodnote 100 Eur

3. miesto

  • permanentka na 10+1 vstupov do sauny v oddychovom centre Betterfly v hodnote 100 Eur
sutaz_foto3

 Aké fotografie môžem do súťaže poslať?
Kreatívne, vtipné, zábavné a zaujímavé rodinné fotografie. So starými rodičmi či deťmi, momentky či pózované fotky - Vašej kreativite sa medze nekladú. Podmienkou je, aby fotografia nebola staršia ako tri roky  a aby ten, kto ju do súťaže prihlasuje, bol zároveň aj jej autorom. Každý súťažiaci môže do súťaže poslať maximálne päť fotografií.

Ako môžem do súťaže moje fotografie prihlásiť?

Na prihlásenie fotiek do súťaže je potrebné sa najprv zaregistrovať. Následne môžete nahrať svoje fotografie, pričom rozlíšenie by malo byť minimálne 1200 a maximálne 2000 pixelov na dlhšej strane. Každý účastník môže nahrať maximálne 5 fotografií.Veľkosť fotky by nemala presiahnuť 1MB.

Ako môžem hlasovať?
Hlasovať môžete po registrácii a prihlásení sa. Hlasovať môžete za ľubovoľný počet fotografií, za každú však iba jeden krát. Nie je dovolené umelo vytvárať viaceré užívateľské kontá jednou osobou za účelom viacnásobného hlasovania k svojej fotografií alebo fotografií iných osôb. V takom prípade môže organizátor zrušiť uživateľské konto a/alebo fotografiu diskvalifikovať.

Ako dlho súťaž trvá a kedy sa dozviem výsledky? 
Súťaž trvá od 29. januára do 1. marca 2012. Výsledky budú zverejnené do piatich dní od skončenia súťaže.

Viac informácií nájdete a svoje fotografie do súťaže môžete zaslať na stránke www.akf.sk/sutaz