Blog


Visegrad Fund
Súťaž ephoto - Architektúra

Súťaž ephoto - Architektúra

Architektúra nás sprevádza už tisícročia. Denne sa s ňou stretávame v rozmanitých podobách. Historická aj ta novodobá, má čim zaujať aj fotografa. Exteriér, interiér, hra s detailami, krivkami, geometrickými tvarmi. Fotografovanie architektúry je pestrý odbor fotografie. A nepotrebujete ani drahú výbavu, stačí aj kompakt vedený dobrým okom.

Zapojte sa do súťaže ephoto a vyhrajte okrem iného aj poukazy na kurzy AKF!

Termín súťaže

Fotografie je možné vkladať od 2. 9. do 30. 9. 2011. Hlasovať možno do 14. 10. 2011.

Podmienky súťaže

Zúčastniť sa môže každý registrovaný užívateľ portálu www.ephoto.sk. Ak nie ste zaregistrovaní, môžete tak urobiť tu. Každý súťažiaci môže prihlásiť do súťaže 3 práce tak, že ich nahrá na tejto stránke. Súťažiaci musia mať vyplnený profil (email, telefón, meno a priezvisko), ktoré nemusia mať verejne zobrazené. Zmenu osobných údajov môžete kedykoľvek previesť  v sekcii Moje ePhoto/Profil/Upraviť profil. Tieto údaje potrebujeme, aby sme mohli kontaktovať víťaza súťaže.

Fotografie nahrávajte v dostatočnom rozlíšení, vhodnom na posúdenie kvality. Odporúčaná veľkosť by nemala byť menšia ako 1200 bodov (dlhšia strana). Maximálna veľkosť súboru je 500 kb.

Hlasovanie

Hlasovať môžu registrovaní užívatelia, ktorí sú registrovaní minimálne 3 mesiace. Víťaznú fotografiu vyberie tím zložený  z redakcie a externých spolupracovníkov.

Viac informácií nájdete na stránke http://www.ephoto.sk/sutaze/architektura/