Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Vy nás odporučíte, my Vás odmeníme!

Vy nás odporučíte, my Vás odmeníme!

Pošlite k nám svojich známych a my sa Vám za to dáme zľavu na ďalší kurz alebo prenájom ateliéru.

Vieme, že ste s našimi kurzami spokojní. A vieme to podľa toho, že k nám posielate svojich priateľov a známych. Nie je predsa nič dôveryhodnejšie, ako referencia od človeka, ktorý si náš kurz vyskúšal na vlastnej koži. Ak aj Vy patríte medzi tých, ktorí k nám posielajú stále nových študentov, chceme sa Vám za to poďakovať. Aby však neostalo iba pri slovách, chceme sa Vám poďakovať aj inak ako iba týmito riadkami. Preto sme pre Vás pripravili odmenu za Vašu referenciu. Ak človek, ktorého ste nám odporučili, uvedie Vaše meno alebo email ako referenciu pri posielaní prihlášky na náš kurz, automaticky Vám pošleme poukaz v hodnote €5. Poukazy môžete využiť na ktorýkoľvek kurz z našej ponuky, alebo na prenájom ateliéru. Navyše, môžete ich kumulovať - čím viac ľudí k nám pošlete, tým väčšiu zľavu na kurz budete mať Vy sami.

Ako odporučenie funguje?

V prihláške pribudla kolónka "Odporučil Vám AKF niekto z Vašich známych? Napíšte nám jeho meno a my ho za to odmeníme". Ak tam Váš známy zadá Vaše údaje, my Vám po zaplatení týchto kurzov pošleme unikátny kód poukazu v hodnote €5.

 Pri koľkých objednávkach môjho známeho dostanem poukaz?

Poukaz dostanete za každý kurz ktorý si Váš známy objedná v prvej objednávke. Ak si na úvod rezervuje jeden kurz, dostanete poukaz v hodnote €5, ak si objedná balíček troch kurzov, dostanete poukaz v hodnote €15. Čím viac kurzov si vaši známi zaplatia, tým väčšiu zľavu budete mať Vy sami.

Môžem poukaz použiť na ktorýkoľvek kurz z ponuky AKF?

Áno, je len na Vás, na aký kurz, workshop, školu či prenájom ateliéru poukaz využijete.

Ako si môžem poukazy uplatniť?

Po zaplatení kurzov objednaných Vašim známym Vám do mailu. Ak jedného alebo viacerých poukazov uvediete pri prihlasovaní na ďalší Váš kurz v prihláške, automaticky sa Vám ich hodnota odpočíta z ceny kurzu. Ak poukazy chcete využiť pri prenájme ateliéru, stačí ich predložiť pri pre nájme a ich hodnota sa Vám odpočíta na mieste.

Je kupón prenosný?

Kupón je vystavený na meno odporučiteľa a nie je možné ho preniesť na inú osobu.

Akú má kupón platnosť?

Kupón má platnosť jeden rok od jeho vydania.

Vieme, že nás Vašim známym odporúčate aj bez odmien. No my sme presvedčení, že si za to odmenu naozaj zaslúžite.

Tešíme sa na stretnutie s Vami aj Vašimi priateľmi u nás v Akadémii Kreatívnej Fotografie!

Vaša AKF :)