Blog

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund
Vyhlásenie výsledkov súťaže LETO S AKF

Vyhlásenie výsledkov súťaže LETO S AKF

Do súťaže sa mohol zapojiť každý kto nám zaslal fotografie s letnou tématikou. Prijali sme ich od Vás takmer sto päťdesiat fotografií a týmto by sme všetkým radi poďakovali za Vašu účasť. „Likami“ ste rozhodne nešetrili. Víťazka ich získala pre svoju fotografiu fantastických 219 zdvihnutých palcov! Stupienky víťazov patria nasledujúcim fotografom a ich výtvorom:

1. miesto a poukaz na naše kurzy v hodnote 40€

Silvia Janečková - Chuť leta

1

 219 krát like

2. miesto a poukaz na naše kurzy v hodnote - 30€

Márius Sordel - Srdce pre teba tati

2

181 krát like

3. miesto a poukaz na naše kurzy v hodnote - 20€

Michaela Stanová - Hrdzavá konzerva

3

115 krát like

Cena poroty a poukaz na kurzy AKF v hodnote €40

Miroslav Šimek - Letné osvieženie

 

4_porota

Komentár poroty:

Táto fotografia možno nie je úplne najlepšia, čo sa týka technickej stránky - tam by sa jej zaiste dalo pár maličkostí vytknúť. Za najzaujímavejšiu spomedzi zaslaných fotografií ju však považujeme z dvoch dôvodov. Jednak pre vynikajúce zachytenie momentu a výrazov tvárí dievčat, a tiež pre vystihnutie typicky letnej chvíle, akú hádam každý z nás zažil a ktorá v nás určite vyvolá spomienku na letné dni. Táto fotografia sa teda zároveň vynikajúco triafa do témy súťaže, ktorou v tomto kole bolo Leto. Príjemná je aj kompozícia záberu, jediné, čo by sme si možno na fotke odpustili, je čierny rámik, ktorý uberá z príjemného a optimistického dojmu fotografie.

Víťazom srdečne gratulujeme a tešíme sa na snímky, ktoré zašlete do ďalších kôl našej fotografickej súťaže, ktorej téma znie: FARBY.

Tu nájdete viac informácií o ďalšom kole súťaže.