Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Rekvalifikácie

Ak viete, že fotografovanie je pre vás fascinujúci svet a chcete mu dokonalo rozumieť od základov, až po pokročilé znalosti, Rekvalifikačný program je práve pre vás. Lektori týchto kurzov vás prevedú širokou škálou fotografických termínov, naučia vás zvládať rôznorodé svetelné podmienky a pripravia vás na profesionálnu prezentáciu vašej tvorby.

Rekvalifikačný program Digitálna fotografia je na Slovensku najkomplexnejší kurz pre fotografa začiatočníka ale aj mierne a pokročilého fotografa.

Obsahom štedrý program pokrýva viacero esenciálnych a najžiadanejších fotografických tém po absolvovaní ktorých sa môžete vydať na cestu profesionálneho fotografa. Poradie foto tém je koncipované so stúpajúcim levelom skúseností a na vaše vzdelávanie dohliadjaú profesionálni fotografi s mnohoročnými skúsenosťami z biznisu.

Ak to myslíte s fotografiou vážne, Rekvalifikačný program Digitálna fotografie je vaša najlepšia možnosť ako sa naučiť praxou to podstatné pre vašu fotografickú budúcnosť!

Všetky 3 verzie programu sú identické, rozlišujú sa dňom konania. Konkrétny program si vyberajte podľa vášho voľného času :)

* * *

AKF_rekvalifikacia_digitalna_fotografia_leto_2016

Víkendová škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a počas pracovných dní ste zaneprázdnení? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 13. marec 2021

rekvalifikácia digitálna fotografia leto 2016

Večerná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní podvečer? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 8. marec 2021
rekvalifikacny_kurz_digitalna_fotografia_AKF_leto_2017

Denná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 4. marec 2021