Kurzy


Visegrad Fund

Rekvalifikácie

Ak viete, že fotografovanie je pre vás fascinujúci svet a chcete mu dokonalo rozumieť od základov, až po pokročilé znalosti, Rekvalifikačný program je práve pre vás. Lektori týchto kurzov vás prevedú širokou škálou fotografických termínov, naučia vás zvládať rôznorodé svetelné podmienky a pripravia vás na profesionálnu prezentáciu vašej tvorby.

Rekvalifikačný program Digitálna fotografia je na Slovensku najkomplexnejší kurz pre fotografa pre začiatočníka ale aj mierne a pokročilého fotografa.

Obsahom štedrý program pokrýva viacero esenciálnych a zároveň najžiadanejších fotografických tém, po absolvovaní ktorých sa môžete vydať na cestu profesionálneho fotografa. Poradie foto tém je koncipované so stúpajúcim levelom skúseností a na vaše vzdelávanie dohliadajú profesionálni fotografi s mnohoročnými skúsenosťami z biznisu.

Ak to myslíte s fotografiou vážne, Rekvalifikačný program Digitálna fotografie je vaša najlepšia možnosť ako sa naučiť praxou to podstatné pre vašu fotografickú budúcnosť!

Všetky 3 verzie programu sú identické, rozlišujú sa dňom konania. Konkrétny program si vyberajte podľa vášho voľného času :)

* * *

rekvalifikacny kurz digitalna fotografia máj 2021

Denná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 23. september 2021
rekvalifikacny kurz digitalna fotografia večerná

Večerná škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a máte voľno počas pracovných dní podvečer? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 6. september 2021
rekvalifikacny kurz digitalna fotografia víkendová

Víkendová škola - Digitálna fotografia - AKREDITOVANÝ Rekvalifikačný program

Rozhodli ste sa zdokonaliť vo fotografii, ale jeden kurz Vám nestačí? Chcete komplexnejšie vzdelanie v oblasti fotografie a počas pracovných dní ste zaneprázdnení? Chcete sa začať fotografiou živiť, ale neviete ako na to? My v AKF vieme ako na to.

Najbližší termín: 25. september 2021