Kurzy


Visegrad Fund

Všetky kurzy

Tu nájdete všetky naše aktuálne kurzy. Je ich veľa, preto neváhajte prelistovať aj nasledujúce strany! V každom kurze nájdete kompletný popis, cenu a samozrejme aj termín najbližšieho konania. 

Ak chcete kurz, workshop alebo lekciu zakúpiť ako Darčekový poukaz pre svojich blízkych - v každom kurze je možnosť zakúpiť Darčekový poukaz s platnosťou na 6 mesiacov od dátumu nákupu. Prosím vyberajte :)

workshop fotografovania, retuše a postprocesu s Kenjim

Workshop s Kenjim - Fotografovanie a postprodukcia portrétov

Chcete se naučit fotit perfektní lifestyle portréty? Chybí ve vašem portfoliu uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v reklamách prestižních značek? Navíc vám v postprodukci ukážu, jak portrét precizně vyretušovat, upravit a nabarvit, a to pomocí jednoduchých technik, které zvládou i začínající retušéři.

Najbližší termín: 16. október 2021
Online Adobe Lightroom workshop úplne zadarmo

Online Adobe Lightroom workshop

Objavte spôsoby, ktorými vám Adobe Photoshop Lightroom pomáha upravovať fotografie tak aby boli vždy dokonalé! Zistite, ako si rozšíriť fotografické zručnosti a upravujte, organizujte, ukladajte a zdieľajte svoje najlepšie diela.

Najbližší termín: 28. október a 3. november 2021
Online program pre fotografov na tému svetlo

Online Dobrá Fotka: Svetlo

“Dobré svetlo” je už celé roky univerzálnym pozdravom všetkých nadšencov fotografie. Pretože pre Dobrú Fotku je potreba Dobré svetlo. Na našom kvalitnom kurze zameranom na prácu s najdôležitejším “materiálom” pre kvalitnú fotku - ovládnete prácu so svetlom!

Naživo. Online. S profesionálnym fotografom a lektorom.

Najbližší termín kurzu: 30. október 2021

Svetlo vo fotografii

Dobrá Fotka: Svetlo

Pre Dobrú Fotku potrebujete Dobré svetlo! Univerzálnym pozdravom fotografov je už celé roky slogan "Dobré svetlo". Skutočný fotograf tvorí skvelé fotky práve Dobrým svetlom. Ovládnite toto umenie aj vy!

Najbližší termín: 10. a 14. október 2021
Ovládnite Externý blesk - Online program

Online Dobrá Fotka: Externý blesk

Externý blesk je pre skúseného fotografa dokonalým nástrojom, ktorý fotkám pridá povestnú iskru. Dosiahnete hlbšie farby, zvýrazníte krásu fotografovaného a oživíte svoje fotky 300%!

Naživo. Online. S profesionálnym fotografom a lektorom

Najbližší termín kurzu: 13. november 2021

ako používať externý blesk

Dobrá Fotka: Externý blesk

Externý blesk je pre skúseného fotografa dokonalým nástrojom, ktorý fotkám pridá povestnú iskru. Dosiahnete hlbšie farby, zvýrazníte krásu fotografovaného a oživíte svoje fotky pre 300% lepší výsledok!

Najbližší termín: 21. a 23. október 2021
Marek Gavlák profi fotograf a lektor AKF

Spoznajte nového lektora Mareka Gavláka

Zistite, prečo sú Marekove kurzy také populárne a úspešné. Neformálne a nezáväzné ONLINE stretnutie.

5. november 2021 o 18.30

Fotka vznikla počas kurzu Portrét v prirodzenom svetle, autor: Martin Spál

Portrét v prirodzenom svetle

Pod vedením profesionálneho fotografa sa naučíte chápať a ovládať výhody prirodzeného prostredia a svetla, a vaše Portrétne fotografie tak budú mať zaručene úspech.

Najbližší termín: 24. a 28. október 2021
workshop Adobe Lightroom s profesionálnym fotografom

Adobe Lightroom s profesionálnym fotografom

Naučíme vás upravovať fotografie v najrozšírenejšom a najpoužívanejšom programe na úpravu fotografií - Adobe Lightroom. Prakticky a efektívne. A vaše fotky konečne dosiahnu požadovanú kvalitu a úspech.

Najbližší termín: 6. a 4. november 2021
fotografický kurz ovládnite fotoateliér

Ovládnite fotoateliér: Základy práce

Fotografický ateliér - možnosť ako fotografovať bez obáv z počasia alebo nedostatku svetla. Na tomto kurze vás naučíme dokonale ovládnuť ateliér, vedieť sa v ňom orientovať, poznať rôzne druhy techniky a vedieť ju používať.

Najbližší termín: 7. alebo 11. november 2021