Kurzy


Visegrad Fund
Individuálny Workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia

Individuálny Workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia

Produktová a reklamná fotografia je súčasťou našich životov. Obklopuje nás, kamkoľvek sa pozriete. Zároveň je to však technicky veľmi náročná disciplína. Naučíme vás, ako vytvoriť zaujímavé, kreatívne ale predovšetkým perfektne odfotené produktové a reklamné zábery.

Jeden na jednoho. Iba vy a lektor s obsahom a v čase podľa vášho želania!

Cena: 119€

3 hodinový Individuálny program v čase a s lektorom podľa vášho želania
* * *

 

O Individuálnom workshope Produkt, reklama a komerčná fotografia

curology-wK0h-mlvfuc-unsplash

Existujú rôzne druhy a typy reklamnej fotografie, o ktorých sa budeme rozprávať. Ukážeme vám, ako jednotlivé časti reklamy vznikajú, a aká je cesta od zdrojovej fotky k výsledku, ktorý vidíme v novinách a na billboardoch.

Pod vedením lektora sa naučíte, ako pracovať so svetlom pri produkte, ako sa svieti jednoduchá aj náročná produktová a reklamná fotografia. Odhalíte s nami rôzne spôsoby kompozície a aj to, ako scénu príliš „neprekomponovať“.

Workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia je zameraný na dokonalé zvládnutie práce s ateliérovým svetlom a prácu s produktom. Zameriame sa aj na stavbu "zátišia" pre dokonalú reklamnú fotografiu.

Najlepšia cesta ako sa niečo naučiť je nechať si to zrozumiteľne vysvetliť. Ideálne človekom, čo má fotku v malíčku. Napríklad profesionálnym fotografom a lektorom, ktorý povedie váš Individuálny program :)

 

Čo vás na workshope Produkt, reklama a komerčná fotografia naučíme

 • margarita-zueva-vfcTND7lWLU-unsplash
  vysvetlíme vám základné princípy práce so svetlom pri produktovej fotografii
 • ukážeme, ako pristupovať k svieteniu náročných scén a produktov, ako je napríklad fľaša vína a tiež to, ako ich dobre nafotiť
 • naučíme vás, čo je to trikový stôl, ako si pripraviť scénu a ako si poradiť aj vtedy, keď nemáte k dispozícii drahé ateliérové vybavenie
 • dozviete sa, aká kompozícia je vhodná pri jednotlivých druhoch reklamnej fotografie
 • vysvetlíme vám, aké sú najčastejšie chyby pri reklamnej a produktovej fotografii a ako sa im vyhnúť
 • inšpirujeme vás výbornými reklamnými fotografiami svetových fotografov
 • spolu s lektorom nafotíte svoje vlastné reklamné a produktové fotografie
 • na fotenie si môžete priniesť aj vlastný obľúbený produkt a s doporučením profesionála vytvoriť vlastné produktové fotografie
 • dostanete priestor na samostatnú prácu v ateliéri samozrejme pod vedením skúseného lektora
 • nebude chýbať ani konzultácia vašich nafotených prác s lektorom a diskusia o ďalšom tvorivom posune

galérii si môžete pozrieť ako pre skupinový workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia prebieha.

* * *

 

Čo vás čaká, ak si vyberiete náš kvalitný Individuálny program
gabrielle-henderson-1DMNn6gBbwQ-unsplash

Hlavne obsahovo a prevedením kvalitný Individuálny program venovaný rozvoju vašej fotografickej práce na produktovej či reklamnej fotografii.
Od nášho partnera Bontia dostanete 40€ kupón na vyhotovenie super kvalitnej fotoknihy LayFlat s extra hrubými a tvrdými listami.
Od nášho partnera FaxCopy dostanete kupón so zľavou 40% na vyhotovenie fotoobrazu na plátne.
Od nás dostanete vytlačenú prezentáciu, so všetkými podstatnými informáciami, do ktorej si môžete počas lekcie robiť poznámky :)

Koľko stojí Individuálny program
3 hodinový Individuálny workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia s profesionálnym fotografom a lektorom stojí 119€. Ak však potrebujete viac, môžete sa rozhodnúť pre program v dĺžke 4, ak chcete aj 5 alebo až 6 hodín! 

Komu je Individuálny workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia určený
Všetkým fotografom, ktorí majú s prácou so svetlom v ateliéri málo skúseností ale chceli by sa vo svietení výrazne zlepšiť. Mierne pokročilým fotografom, ktorí uvažujú nad profesionálnou kariérou produktového fotografa.
Predávate na svojom e-shope produkty, radi fotíte a chcete alebo si občas potrebujete nafotiť produkt sami?
Ak vám nevyhovuje účasť na skupinovom programe, či už kvôli termínom alebo sa jednoducho nechcete obťažovať s ostatnými ľuďmi, toto je ten pravý spôsob pre váš fotografický rozvoj.

Čo odporúčame absolvovať pred týmto programom?
Na tomto kurze by ste mali ovládať prácu s vašim fotoaparátom v manuálnom režime, preto vám odporúčame pred ním absolvovať kurz na ovládanie fotoparátu v plne manuálnom móde - Dobrá fotka: Na ceste k dokonalej fotke! Vašou výhodou je absolvovanie programu Ovládnite fotoateliér.
Samozrejme, absolvovanie uvedených kurzov nie je podmienkou, rátajte však s tým, že tieto poznatky sa budete musieť aj tak naučiť a namiesto fotenia budete unastavovať svetlá.

Čo si na kurz/lekciu priniesť?
Nekonečnú chuť fotiť a učiť sa skvelé nové techniky :) Váš fotoaparát so sánkami na externý blesk. Nabitú batériu a prázdnu pamäťovú kartu. A samozrejme vašu zbierku objektívov. Poznámkový blok a pero môže byť výhodou.

Dĺžka Individuálneho programu
3 hodiny

Počet ľudí na kurze
Iba Vy a lektor/ka

* * *

Na zabezpečenie vášho Individuálneho programu od objednávky po spustenie potrebujeme zvyčajne cca. 48 hodín. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

Large pics pre akf web 649x215px_Ind produkt

Termíny kurzov a objednávky

Individuálny Workshop Produkt, reklama a komerčná fotografia

Cena € 119
Začiatok: 23:58
Koniec: 31. december (nedeľa), 23:59

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!