Kurzy


Visegrad Fund
Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností

Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností

Chcete sa naučiť fotiť reality? Interiér bytu alebo domu, ktorý predávate? Pracujete ako realitný maklér a máte pocit, že lepšie fotografie by zvýšili vaše predaje? Ste na správnom mieste. Kvalitná fotografia interiéru ale aj exteriéru zvýši vaše šance na rýchlejší predaj nehnuteľnosti!

Jeden na jednoho. Iba vy a lektor s obsahom a v čase podľa vášho želania!

Cena: 119€

3 hodiny dlhý Individuálny program

 

O kurze Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností

Ste realitný maklér a pochopili ste, že kvalitná fotografia nehnuteľnosti predáva? Chcete sa naučiť fotografovať interiér napríklad pre potreby produktovej fotografie do katalógu výrobcu kuchýň alebo nábytku? Hladáte nové odvetie so stálym rastom vo fotografických zákazkách? Naučte sa pod vedením profesionálneho fotografa nehnuteľností a lektora Tomáša Morilona robiť kvalitné fotografie, ktoré skutočne pomôžu vašim predajom!

Čo sa na Individuálnom programe pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností dozviete a naučíte

  • povieme si mnoho o výbere vhodnej techniky (fotoaparát, objektívy, svetlá, doplnky...)
  • ako správne pripraviť fotografovanú scénu
  • ovládnete fotografovanie v náročných svetelných podmienkach
  • nastavíme správnu expozíciu
  • naučíme sa komponovať obraz
  • budeme sa venovať aj post-process
  • základné úpravy, doostrovanie, vyrovnávanie hrán, retuš
  • bracketing, resp. HDR …
  • obsah lekcie sa môže líšiť na základe vašej konkrétnej požiadavky

Aby ste vedeli do čoho idete, pozrite si fotografie interiérov a nehnuteľností, ktoré sprievodca vašim kurzom Tomáš Morilon nafotil pre rôznych klientov.

Možno si chcete pozrieť aj Tomášovu umeleckú tvorbu. Som si istý, že Tomášove experimentálne fotografie vás oslovia.

Ako bude Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností prebiehať

S vašim lektorom sa stretnete na vopred dohodnutom mieste. Tomáš si so sebou prinesie všetko potrebné pre tento druh fotenia. Keďže však potrebujete skúšať nové techniky, vaše vybavenie si zo sebou určite prineste aj vy. Komplet celé. Áno, my vieme, že je to veľa... tiež sme fotografi :)
Začnete obhliadkou miesta / bytu / domu a následne s prípravou na fotenie. Počas fotenia je Tomáš neustále s vami a sprevádza vás kompletným procesom vzniku fotografie. Použijete externé blesky, odrazné dosky a všetky znalosti a skúsenosti, ktoré Tomáš ovláda. Lektor je pripravený odpovedať na všetky vaše otázky, preto neváhajte a využite všetok váš čas na získavanie nových znalostí.
Záverom lekcie prebehne konzultácia nafotených snímok. Váš počítač a potrebné spojovacie káble si prosím prineste tiež.

Čo bude nasledovať po vašej lekcii pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností  

Už ste pravdepodobne zistili, že bez vhodného objektívu na fotografovanie architektúry (tzv. tiltshift) musíte následne postprocesom zrovnávať hrany objektov a stien. Zlúčiť fotografie a vytvoriť tak esteticky podarené snímky, čo do veľkosti vhodné na webovú prezentáciu.

Aj s týmto vám Tomáš môže pomôcť. Venujte fotografii ďalší čas a naučte sa upravovať fotografie do požadovanej alebo lepšie - do dokonalej podoby :) Ideálny pracovný nástroj pre vás môže byť Adobe Lightroom Classic. Viac o tomto skvelom programe pre fotografov nájdete pod týmto linkom.

Objednajte si Individuálny kurz na ovládanie postprocesu a katalogizácie fotiek Adobe Lightroom s profesionálnym fotografom a za 4 hodinu posuňte svoje fotky na vyššiu úroveň. Kompletné info o takejto lekcii nájdete pod týmto linkom.

Kde budeme ineteriér alebo exteriér fotografovať

Ideálny spôsob ako túto lekciu uskutočniť je priamo v priestore, ktorý sa chcete naučiť fotiť. Ak ste realitný maklér stretnime sa priamo v byte alebo dome, ktorý potrebujete predať vďaka lepšej fotografii.

* * *

 

Čo vás čaká, ak si vyberiete náš kvalitný Individuálny program
Hlavne obsahovo a prevedením kvalitný program venovaný rozvoju vašej fotografickej práce.
Od nášho partnera Bontia dostanete 40€ kupón na vyhotovenie super kvalitnej fotoknihy LayFlat s extra hrubými a tvrdými listami.
Od nášho partnera FaxCopy dostanete kupón so zľavou 40% na vyhotovenie fotoobrazu na plátne.

Koľko stojí tento Individuálny program
3 hodinový Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností s profesionálnym fotografom a lektorom stojí 119€.
Ak sa rozhodnete pre 2 lekcie, dostanete od nás benefit v podobe 1 hodiny naviac a lekcia v cene 239€ trvá 7 hodín. Takto dlhú lekciu vám však zo skúsenosti odporúčame absolvovať radšej na 2 krát.

Zároveň vás chceme upozorniť, že pri fotení mimo Bratislavu si budeme účtovať aj poplatok za vzdialenosť na miesto fotenia.

Komu je Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností určený
Všetkým fotografom, ktorí majú s prácou so svetlom v interiéri málo skúseností ale chceli by sa vo svietení výrazne zlepšiť. Mierne pokročilým fotografom, ktorí uvažujú nad kariérou profesionálnych fotografov nehnuteľností.
Ak vám nevyhovuje účasť na skupinovom programe, či už kvôli termínom alebo sa jednoduche nechcete obťažovať s ostatnými ľuďmi, Individáuálne lekcie je ten pravý spôsob pre váš fotografický rozvoj.

Čo odporúčame absolvovať pred týmto programom?
Na tomto kurze by ste mali ovládať prácu s vašim fotoaparátom v manuálnom režime, preto vám odporúčame pred ním absolvovať kurz na ovládanie fotoparátu v plne manuálnom móde - Dobrá fotka: Na ceste k dokonalej fotke!
Samozrejme, absolvovanie uvedeného kurzu nie je podmienkou, rátajte však s tým, že tieto poznatky sa budete musieť aj tak naučiť a namiesto fotenia budete nastavovať fotoaparát.

Čo si na kurz/lekciu priniesť?
Nekonečnú chuť fotiť a učiť sa skvelé nové techniky :) Váš fotoaparát so sánkami na externý blesk. Nabitú batériu a prázdnu pamäťovú kartu. A samozrejme vašu zbierku objektívov. Poznámkový blok a pero môže byť výhodou.

Dĺžka Individuálneho programu
3 hodiny.
Ak sa rozhodnete pre 2 lekcie, dostanete od nás benefit v podobe 1 hodiny naviac, preto 2 lekcie trvajú dohromady 7 hodín.

Počet ľudí na kurze
Iba Vy a lektor

* * *

Na zabezpečenie vášho programu od objednávky po spustenie potrebujeme zvyčajne cca. 48 hodín. V prípade objednávky "na poslednú chvíľu" nás prosím kontaktujte telefonicky.

Large pics pre akf web 649x215px_Ind reality

Termíny kurzov a objednávky

Individuálny program pre fotografovanie interiérov a nehnuteľností

Cena € 119
Začiatok: 23:58
Koniec: 31. december (nedeľa), 23:59

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu info@akf.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!