Kurzy

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

Workshopy pre pokročilých

Nudí vás obyčajná portrétna fotografia? Absolvovali ste viacero portrétnych kurzov a stále hľadáte nové podnety pre váš fotografický rozvoj? Chcete viac praktického fotenia a skúseností? Chcete si rozšíriť znalosti o práci so svetlom pri fotení ľudí?

Workshopy Portrétnej fotografie pre mierne a pokročilých fotografov s témami Glamour, moderná módna fotografia ale iste aj Umelecký akt potešia každého nadšeného fotografa so zameraním na portrét.

Naše kurzy fotografie vedú vždy profesionálni fotografi a lektori s dlhoročnými odbornými skúsenoťami, ktorí sú pripraveným odpovedať na vaše otázky.

Workshop Glamour fotografie - kurz o ženskej kráse a práci s ateliérovým svetlom. 

autor: Petra Baranovičová_lektorka workshopu Glamour v AKF

WS Glamour: Ženská krása na fotografii

Decentná, dráždivá, zvodná a príťažlivá... Krása a pôvab ženy v spodnom prádle, všetko zachytené na dokonalej fotografii. Fascinujúce pózy, krásne výrazy tváre... Láka vás takáto predstava? Ukážeme Vám, ako na to a prevedieme vás tajomstvami tejto krásnej fotografie.

Najbližší termín: 10. júl 2021
workshop fotografovania, retuše a postprocesu s Kenjim

Workshop s Kenjim - Fotografovanie a postprodukcia portrétov

Chcete se naučit fotit perfektní lifestyle portréty? Chybí ve vašem portfoliu uvěřitelné a dynamické portréty, které vídáte v reklamách prestižních značek? Navíc vám v postprodukci ukážu, jak portrét precizně vyretušovat, upravit a nabarvit, a to pomocí jednoduchých technik, které zvládou i začínající retušéři.

Najbližší termín: 16. október 2021
Umelecký akt Putovanie krivkami tela

Umelecký akt - Putovanie krivkami tela

Nahé ľudské telo a jeho krása láka umelcov odjakživa - a to nielen v maliarstve či sochárstve, ale aj vo fotografii. Nie náhodou je umelecký akt jednou z najobľúbenejších fotografických disciplín. Umelecký akt má za úlohu vyzdvihnúť krásu ľudského tela, jeho ladnosť a harmóniu.

Najbližší termín: 31. júl 2021 / posledné voľné miesto
Ateliérová módna fotka vs. exteriérová módna fotka

Intenzívny Workshop Beauty & Fashion fotografie s Petrou a Natáliou

Chcete sa naučiť maximum o modernej módnej fotografii za čo najkratší čas? Intenzívny workshop Beauty & Fashion je moderná portrétna fashion fotka v exteriéri a v ateléri. 2 víkendové dni, intenzívna zábava a vzdelanie v jednom!

Najbližší termín: 6. a 7 marec 2021