Súťaž

Najbližšie kurzy:


Visegrad Fund

 

Veľká fotografická súťaž AKF o ceny v hodnote viac ako 1 400 Eur!

Súťaž o najzaujímavejšiu rodinnú fotografiu

0008

Všetci to poznáte... ste majiteľom fotoaparátu a pred členmi rodiny sa neopatrne vyjadríte, že vás zaujíma fotenie, stávate sa ihneď rodinným fotografom číslo jeden. Oslavy, stretnutia alebo iba obyčajné rodinné momenty - mozog a príbuzní okamžite velia - fotiť! Je to aj váš prípad? Tak potom určite máte v zásobe kopu zaujímavých, vtipných a kreatívnych rodinných fotografií. A práve vďaka nim teraz môžete nielen prezentovať svoje fotografické umenie a schopnosť zachytiť rozhodujúci moment pred širokou fotografickou verejnosťou, ale predovšetkým vyhrať zaujímavé ceny. Tri ceny vyberie odborná porota zložená z lektorov Akadémie Kreatívnej Fotografie, tri ceny sú pripravené aj pre súťažiacich, ktorí získajú najviac "páči sa mi" hlasov od širokej verejnosti a ceny máme pripravené aj pre troch hlasujúcich. 
Takže fotografujte, prihlasujte svoje fotky, hlasujte za fotografie, ktoré sa vám páčia a pozvite do diváckej poroty aj vašich priateľov a známych - či už cez Facebook, Google+, Twitter či email.

Čo môžete získať?
sutaz_foto1

Ceny udelené porotou:

1. miesto

2. miesto

  • poukaz na fotoprodukty od Fotolabu podľa vlastného výberu v hodnote 250 Eur
  • kniha z vydavateľstva Zonerpress - Dobrý fotograf může být každý

3. miesto

  • softvér ZONER Photo Studio PRO 14 od ZONER, s.r.o. v hodnote 80 Eur
  • kniha Zoner Photo Studio - upravujeme fotografie 
  • kniha z vydavateľstva Zoner Press - Naučte se fotografovat dobře

Ceny hlasujúcich - za najviac "Páči sa mi" hlasov:

1. miesto

  • poukaz na fotoprodukty od Fotolabu podľa vlastného výberu v hodnote 150 Eur

 2. miesto

  • poukaz na kurzy AKF podľa vlastného výberu v hodnote 100 Eur

3. miesto

  • permanentka na 10+1 vstupov do sauny v oddychovom centre Betterfly v hodnote 100 Eur

Pre troch vyžrebovaných účastníkov hlasovania máme pripravené tričká od portálu Ukulele.sk

sutaz_foto3

 Aké fotografie môžem do súťaže poslať?
Kreatívne, vtipné, zábavné a zaujímavé rodinné fotografie. So starými rodičmi či deťmi, momentky či pózované fotky - Vašej kreativite sa medze nekladú. Podmienkou je, aby fotografia nebola staršia ako tri roky  a aby ten, kto ju do súťaže prihlasuje, bol zároveň aj jej autorom. Každý súťažiaci môže do súťaže poslať maximálne päť fotografií.

Ako môžem do súťaže moje fotografie prihlásiť?

sutaz_foto5

Na prihlásenie fotiek do súťaže je potrebné sa najprv zaregistrovať. Následne môžete nahrať svoje fotografie, pričom rozlíšenie by malo byť minimálne 1200 a maximálne 2000 pixelov na dlhšej strane. Každý účastník môže nahrať maximálne 5 fotografií.Veľkosť fotky by nemala presiahnuť 1MB.

Ako môžem hlasovať?
Hlasovať môžete po registrácii a prihlásení sa. Hlasovať môžete za ľubovoľný počet fotografií, za každú však iba jeden krát. Nie je dovolené umelo vytvárať viaceré užívateľské kontá jednou osobou za účelom viacnásobného hlasovania k svojej fotografií alebo fotografií iných osôb. V takom prípade môže organizátor zrušiť uživateľské konto a/alebo fotografiu diskvalifikovať.

Ako dlho súťaž trvá a kedy sa dozviem výsledky? 
Súťaž trvá od 29. januára do 1. marca 2012. Výsledky budú zverejnené do piatich dní od skončenia súťaže.